Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

KULINARINIS TERMOMIKSO™ PASAULIS

Termomiksas ™ - tai ne tik unikalus prietaisas, tai yra didžiulė kolekcija receptų ir nuolat auga Termomikso™ gerbėjų bendruomenė, kaip tinkle taip ir kasdieniniame gyvenime. Dėka išteklių ir knygų gausai, Jūs galėsite rasti beveik kiekvieną receptą Jūsų Termomiksui™. Tūkstančiai patikrintų ir išbandytų receptų aukščiausios kokybės, kaip ir visi, kurie gaminami Vorwerk kompanijoje, dabar pasiekiami ir Termomikso™ Receptų platformoje, taip par specialioje Termomikso ™ paraiškoje. Taip pat jūsų paslaugoms visos knygos ir žurnalai, išduotos per Termomikso™ gyvavimo metus. Begalinis kiekis įkvėpimo šaltinių Jums.

Termomiksas ™ visada suderino savyje genialų funkcionalumą ir naujoviškas technologijas su tobulais receptais. Dabar, su perėjimu prie naujos skaitmeninės kulinarinės eros tai tapo dar akivaizdžiau. Receptinė Termomikso™ platforma – tai spalvingas online išteklius, siūlo rinktis iš tūkstančio įvairiausių receptų, kurie yra sugalvoti specialiai Teromikso ™ kompnijos profesionaliais virėjais. Platforma buvo sukurta taip, kad maksimaliai palengvinti Jums recepto paiešką Jūsų ypatingai progai.

Viena paskyra leidžia Jums įeiti į Receptinę Platformą kaip iš kompiuterio, taip ir iš išmaniojo telefono. Tai leidžia Jums lengvai rasti pasirinktus receptus ir turėti prieigą prie jų bet kuriuo metu! Jūsų patogumui numatytas planavimo visai savaitei kalendorius, surištas su produktų sąrašu. Produktų sąrašas susidaro automatiškai, kad Jūs visada žinotumėte kokie ingredientai reikalingi Jums idealiam pietų ar vakarienės paruošimui.

Be Receptinės Termomikso ™ Platformos mes siūlome mėgautis mūsų kulinarinėmis online bendruomenėmis, kur milijonai Termomikso ™ naudotojų kiekvieną dieną apsikeičia savais mėgstamais receptais.

Mes taip pat nepamirštame tradicinių: knygų, brošiūrų, žurnalų.

RECEPTŲ KNYGOS

Puikiausia knygų kolekcija apimanti visą kulinarijos pasaulį.


SMULKIAU
Наверх