Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

RECEPTINIAI

Naujoviški receptiniai čipai leidžia Jums peržiūrinėti receptus Jūsų Termomikse™ tiesiogiai rušiant valgį. Prijunkite čipą iš šono pusės ir peržiūrinėkite visą recepto informaciją, įskaitant maistinę patiekalo vertę ir svarbius patarimus. Gaminkite, sekant visas instrukcijas žingsnis po žingsnio dėka unikaliai funkcijai valdomojo paruošimo. Visada garantuotas sėkmingas rezultatas!

NEĮTIKĖTINAS PAPRASTUMAS

Naudotis recepturiniai Termomikso ™ čipais labai lengva: prijunkite čipą prie prietaiso šono, paspauskite "Meniu" viršutynėje ekrano dalyje. Jūs pamatysite ten pavadinimą receptinio čipo. Pasirinkite šį punktą ir paskaitykite turinį, чтобы найти нужный Вам рецkad surasti reikiamą receptą. Po to kai receptą pasirinksite, sekite instrukcijas žingsnis po žingsnio, o Jums bus garantuotas sėkmingas rezultatas.

Unikali funkcija valdomojo paruošimo yra tame, kad Jūsų Termomiksas ™ žingsnis po žingsnio pasako Jums, ką reikia daryti. Laikas ir temperatūra kiekviename žingsnyje jau yra nustatyti. Viskas, kas iš Jūsų reikalaujama - sudėti ingredientus ir pasukti reguliatorių, tam kad nustatyti greitį. Net Termomikso™ svarstyklęs įjungia už Jūs!

Dėka apgalvotam kiekvienam žingsniui ir beveik pilnam paruošimo automatizavimo procesui, Jūs lengvai ir greitai susidorosite net su sudėtingu receptu. Nepriklausant nuo Jūsų kulinarinės patirties ir įgūdžių - dabar Jūs galėsite gaminti, kaip tikras profesionalus virėjas.

Be to paruošimas vyksta tokiame tempe kaip Jums patogu: neskubėkite, paspauskite "Toliau", kada Jūs būsite pasiruošę pereikite prie kito žingsnio. Bet kuoriuo momentu Jūs galėsite pakeisti receptą (ingredientus arba paruošimo būdą) savo noru. Musų receptai ir funkcija valdomojo paruošimo sukurti specialiai Jūsų įkvėpimui ir patogumui!

Наверх