Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

OFFLINE paslaugos

Klientų aptarnavimas ir palaikymas - viena iš pagrindinių uždavinių kompanijos Vorwerk. Mes visada pasiruoše Jums padėti visais dominančiais klausimais ir padėti išspręsti visas galimas problemas. Po Termomikso įsigyjimo Jūs visada galite kreiptis į savo nuosavajį konsultantą.

Vorwerk kompanijos politika turi prieigą prie kiekvieno kliento. Tai reiškia, kad mes stengiamės padėti mūsų klientams kiekviename etape.

Persolnalinis aptarnavimas prasideda nuo Termomikso™ demonstracijos, kur profesionalus konsultantas demonstruoja Jums galimybes ir funkcijas šio prietaiso. Ir tai tik pradžia! Po įsigyjimo Jūsų konsultantas , padės ir apmokys Jūs darbui su Termomiksu ™, kad Jūs kaip galima greičiau ir lengviau įsisavintumėte naują pietaisą ir galėtumėte juo mėgautis daug negalvojant!

Jums mes sukūrėme receptų bendruomenes socialiniuose tinkluose, Recepturinę Termomikso ™ platformą - kad suteikti Jums informacijų ir galimybių maksimumą online bendravimui su kitais Termomikso™ naudotojais.

Jums mes reguliariai vedame kulinarinius apmokymus, Jums dirba mūsų konsultantai ir ofisai, kurie visada pasiruoše atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir padėti profesionaliais patarimais.

APMOKYMAI

Užsirašykite į mūsų ekskliuzyvinį kulinarinį apmokymą.


SMULKIAU

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Mes dirbame Jums. Susisiekite su aptarnavimo centru, jeigu Jums iškilo klausimų.


SMULKIAU

GARANTIJA

Sužinokite daugiau apie garantiją ir apie garantinį aptarnavimą Jūsų Termomikso™.


SMULKIAU

EKSPLOATACIJOS VALDYMAS

Čia Jūs galite rasti eksploatacijos valdymą PDF formate.


SMULKIAU
Наверх