Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

KULINARINIAI APMOKYMAI

Kada jūsų virtuvėje yra naujausias ir galingiausias virtuvinis prietaisas, Jums aišku norėsis išbandyti visas jo galimybes. Būtent dėl to, mes vedame kulinarinius apmokymus.

Visuose Termomikso ofisuose ™ reguliariai yra vedami apmokymai. Jie daugiausiai yra skirti tiems, kas neseniai įsigijo ir mokosi naudotis Termomiksu ™ , taip pat šie apmokymai yra teminiai, skirti specialiems šventėms ir progoms.

Paslaptis nesikeičiančios sėkmėsmūsų kulinarinių apmokymų paprastas: jie skirti specialiai Termomiksui ™ ir jo naudotojiems. Mūsų užsiemimuose Jūs galėsite išmokti daug naujo apie gaminimą su Termomiksu™, mažų paslapčių ir gudrybių, kaip įsisavinti naujus ekskliuzivinius receptus. Ir viskas tai draugiškoje atmosferoje mūsų kompanijos darbuotojų.

Kulinarinis Termomikso ™ apmokymas ofise – tai naujos žinios, bendravimo įgūdžiai su kitais Termomikso™ naudotojais.

Renakantis receptus mūsų teminiams apmokymams, mes stengiamės sutelkti dėmesį į savo praktinę vertę galimybes pritaikyti šiuos receptus kasdieniame gyvenime. Mūsų tikslas ne tik parodyti Jums Termomikso ™ profesionalų lygį, bet ir padėti Jums sukurti kažką fantastiško jūsų šeimai ir artimiesiems. Daugelis šviežių idėjų ir kulinarinio įkvėpimo šaltinis visai arti!

Наверх