Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

Mentelė

Mentelė puikiai pritaikyta, maksimaliai dera Termomikso™ maišymo indui ir laikoma vienu iš ryškiausių Vorwerk kompanijos atidumo net smulkiausioms detalėms pavyzdžių.

PUIKIAI PRITAIKYTA

Dėl savo formos lopetėlė puikiai tinka maišymo indui, palengvina maisto ar atskirų ingredientų gavybą iš indo. Apsauginis žiedas ant rankenėlės leidžia įdėti mentelę į maišymo indo dangčio angą net tada, kai dirba variklis – mentelė yra specialiai tam pritaikyta.

Žiedo forma sugalvota specialiai taip, kad jūs žinotumėte, kur yra nukreipta naudojama mentelės dalis. Atkreipkite dėmesį į smailųjį apsaugančiojo žiedo galą – jis parodo dirbančios mentelės dalies kryptį. Dėl specialios formos mentelė nenukrenta nuo stalo.

Kita praktinė detalė – kitoje pusėje yra kabliukas, kuris yra pritaikytas specialiai garų krepšeliui. Įstatydami jį į garų krepšelio šoninę skylutę, Jūs galėsite išimti garų krepšelį, nebijodami nusideginti.

Aukšta kokybė ir praktiškumas

Mentelė pagaminta iš itin kokybiško maistinio polipropileno, kuris ne tik pasižymi atsparumu (nenusidėvi), yra itin patikimas, kartu ir praktiškas naudoti, pavyzdžiui, Jūs galite plauti mentelę indaplovėje. Su tokia universalia mentele galite maišyti, nugrandyti ir netgi perpjauti!

Наверх