Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

Receptų mikroschemos

Receptų mikroschemos atveria Jums su Termomiksu™ begalinį kulinarijos paprastumą. Jos perkėlė kulinarines knygas į skaitmeninį formatą. Dabar Jūs galite peržiūrėti ir pasirinkti puikius receptus tiesiai Termomikso™ ekrane, o vėliau, sekdami aiškias instrukcijas ekrane, lengvai ir greitai galite pasiekti sėkmingo rezultato.

Naujovės

Termomiksas™ TM5 skiriasi nuo kitų prietaisų ne tik tuo, kad leidžia Jums peržiūrėti receptus tiesiai ekrane, bet ir tuo, kad gali išsaugoti pačius mėgstamiausius Jūsų receptus savo atmintyje, kad jie visada būtų prieinami Jums. Be to, nauja valdomojo paruošimo funkcija paverčia bet kurį receptą ir patiekalą į nepakartojamą kelionę, kurios rezultatas yra nepakeičiamai nuostabus.

Skaitmeninė kulinarijos epocha

Receptų mikroschemos – tai skaitmeninės eros kulinarijoje pradžia. Peržiūrėkite visus savo receptus tiesiog Termomikso™ ekrane. Patogi paieška abėcėlės ir kategorijų tvarka. Visa reikalinga informacija apie maistingąsias patiekalų medžiagas, gaminimo variantus, serviravimo ir gėrimų patarimai ir daug kitų funkcijų – visada su Jums.

Pasirinkite patikusį Jums receptą ir pamatysite jį ekrane, įmontuotą su paprastomis instrukcijomis, kad Jūs be jokių pastangų pasiektumėte gero rezultato. Valdomojo paruošimo funkcijos esmė ta , kad Jūsų Termomiksas™pats nustato laiką ir temperatūrą, o Jums tereikia sudėti reikiamus ingredientus. Jei Jums reikia pailsėti ar šiaip nutraukti gaminimą, vėliau, kai vėl norėsite tęsti, Termomiksas™ pats Jums primins žingsnį, kuriuo gamindamas baigėte prieš pertrauką. Garantuotas sėkmingas rezultatas!

Jūs galite išplėsti savo receptų mikroschemų biblioteką taip, kaip plečiate kulinarinių knygų biblioteką. Mes nuolat dirbame tam, kad galėtume išleisti naujus leidinius ir Jūsų fantazija būtų neribota!

Наверх