Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

„Varoma“ priedas

Priedas „Varoma“ – neįtikėtinas prietaisas, kurį svajojama turėti kiekvienoje virtuvėje. Su juo galima gaminti nuostabiai skanius ir sveikus patiekalus ant garų lengvai ir greitai.

DAUDZUZDEVUMU AKSESUĀRS.

Ar papildaprīkojumu Varoma Jūs vienlaikus varat gatavot Miksera traukā un ar tvaiku. Turklāt jaunajā TM5, papildaprīkojuma Varoma tilpums ir palielināts, tāpēc tagad Jūs varēsiet pagatavot vairāk garšīga un veselīga ēdiena.

Piemēram, ievietojiet zivi zemākajā Varoma līmenī, bet svaigus dārzeņus vidējā līmenī. Uzstādiet to virs Miksera trauka. Jūs vienlaikus variet vārīt kartupeļus vai rīsus Tvaika grozā. Veselīgas un garšīgas vakariņas būs gatavais tikai 30 minūšu laikā.

Gatavojot Varoma, Jūs ne tikai saglabāsiet produktos visas vērtīgās vielas, bet arī to krāsu, aromātu un formu. Jums nav nepieciešams pievienot eļļu. Pārtika tiek gatavota ar karsto tvaiku, kas nonāk Varoma no Miksera trauka. Vienkārši, veselīgi un ātri.

FUNKCIONALITĀTE KATRĀ DETAĻĀ

Papildaprīkojums Varoma, tāpat kā visi citi Thermomix ™ aksesuāri - progresīvas tehnoloģijas ar mūsdienīgu un stilīgu dizainu. Visas palīgaprīkojuma detaļas izgatavotas no augstas kvalitātes pārtikas polipropilēna un tās var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Наверх