Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

SUŽINOKITE APIE TERMOMIKSO™ PRIVALUMUS

Gaminti Termomikse™ kiekvieną dieną – itin greita ir paprasta. Dėl plataus privalumų ir galimybių spektro Jūs lengvai galėsite kurti šviežius, sveikus ir skanius patiekalus savo šeimai ir draugams.

GREITA

Termomiksas™ išties taupo Jūsų laiką: pilnaverčiai pietūs yra paruošiami per 30 minučių. Mūsų prietaisas su malonumu prisiims visą kasdienį darbą, kad Jūs galėtumėte daugiau laiko skirti svarbesnėms ir malonesnėms veikloms.


Daugiau informacijos

Išradinga

Termomiksas™ padės Jums atrasti naujus receptus, tereikia pasitelkti truputį fantazijos, ir aplinkinai tikrai įvertins Jūsų kūrybą!


Daugiau informacijos

SVEIKA

Su Termomiksu™ gaminti įvairius patiekalus iš šviežių ir natūralių produktų yra labai paprasta. Jis leidžia lengvai ir skaniai laikytis įvairiausių dietų bei atsižvelgia į kiekvieno naudotojo poreikius bei silpnąsias puses, pavyzdžiui, alergiją ar virškinamojo trakto ligas.


Daugiau informacijos

TAUPU

Su Termomiksu™ Jūs sugebėsite pagaminti daug įvairiausių patiekalų, taigi galėsite atsisakyti brangesnių pusfabrikačių pirkimo. Keletos patiekalų ruošimas vienu metu sumažins Jūsų išlaidas vandeniui bei elektrai.


Daugiau informacijos

PAPRASTA

Su Termomiksu™ Jūs lengvai pagaminsite tiek kasdienius, tiek neįprastus patiekalus. Tik sekite receptą, o rezultatu pasirūpins Termomiksas™. Tereikia daryti viską pagal receptą, o garantuotą gerą rezultatą parūpins Termomiksas™.


Daugiau informacijos
Наверх