Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

SVEIKA

Lengva maitintis sveikai ir skaniai, kai gaminti skanų naminį maistą, padažus bei sveikuolių kokteilius tapo taip paprasta. Gamindami maistą mes galime būti užtikrinti, jog naudojame kokybiškus produktus, kurių sudėtyje nėra konservantų ar kitų priedų. Dažnu atveju naminis maistas yra skanesnis negu pusfabrikačiai ar restoranų maistas. Švelnios temperatūros ir ruošimo su garais funkcija leidžia išsaugoti maksimalų naudingų medžiagų kiekį produktuose, taip pat išsaugoti jų spalvą, skonio ir aromato pilnatvę.

Sveikas maitinimasis – tai lengva

Žmonės, gyvenantys sveikai ir besirūpinantys savo figūra, gali visiškai atsisakyti riebalų, mėgaudamiesi skaniais patiekalais. Be to, visi receptai, kuriuose pritaikoma "valdomo paruošimo" funkcija, pateikia visą informaciją apie patiekalo maistinę vertę, kad Jums būtų lengviau rūpintis savo mityba ir palaikyti savo svorį.

Sveikas maitinimasis – tai paprasta

Su Termomiksu™ gaminti yra paprasta ir lengva, taigi Jums daugiau nebereikės rinktis tarp sveiko naminio maisto ir kitų veiklų – dabar Jūs galite suspėti viską. Su nauja ir unikalia "valdomo paruošimo" funkcija pamiršite maisto gaminimo stresą. Dabar jūs galite būti užtikrinti, jog visada pasieksite sėkmingą rezultatą.

Наверх