Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

GREITA

Termomiksas™ atlieka visas kasdienes užduotis, kurios užima daugiausia laiko virtuvėje. Jis yra puikus pagalbininkas tiek profesionaliems virėjams, kuriems trūksta laiko ir pagalbos, tiek namų šeimininkėms, gaminančioms kiekvieną dieną sau ir savo šeimai.

Net jeigu Jūs gaminate rankiniu būdu, Jums tik reikia nustatyti gaminimo laiką, pasirinkti reikiamą temperatūrą ir greitį – Termomiksas™ dirbs pats. Laikui pasibaigus, apie tai jus informuos garsinis signalas.

Termomiksas™ ne tik sutaupo Jūsų laiką, bet ir panaikina dalį atsakomybės – jis tiksliai kontroliuoja temperatūrą, palaikydamas ją nustatyto lygio; švelniai pamaišo patiekalus, kad jie nepridegtų, bei kruopščiai prižiūri visą gaminimo procesą. Patikėkite jam savo pietus ar vakarienę ir, kol Termomiksas™ gamina, Jūs galite užsiimti kita veikla.

Unikali Termomikso™ funkcija – "valdomas maisto paruošimas". Jo dėka net pačių sudėtingiausių patiekalų gaminimas tampa neįprastai lengvas. Tikslios instrukcijos, rodomos skaitmeniniame ekrane, žingsnis po žingsnio nuves jus iki gaminimo pabaigos, t.y. iki paruošto patiekalo. Tiesiog sudėkite ingredientus reikiamu laiku – Jūsų Termomiksas™ pasvers juos už Jus, nustatys gaminimo temperatūrą ir laiką, įspės Jus kai reikės pridėti kitą ingredientą ir pereiti prie kito žingsnio.

Termomiksas™ - tai šiuolaikinė technologija ir įvairiapusis funkcionalumas. Intuityvi sąsaja, ekranas su jutikliu ir reguliatorius padaro maisto gaminimo procesą paprastą ir aiškų.

Наверх