Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

PAPRASTA

Termomiksas™ sveria, kapoja, smulkina, skaldo, suplaka, blenderiuoja, maišo, permaišo, užmaišo tešlą. Jis tiksliai seka temperatūrą, griežtai laikydamasis visų normų. Jis neleidžia vandeniui išgaruoti, prisvilti, išbėgti. Kas gali būti paprasčiau?

Naujuoju Termomiksu™ TM5 paprastumas buvo atrastas iš naujo. Unikali "valdomo paruošimo" funkcija ir receptų mikroschemos pradėjo naują maisto paruošimo erą. Tereikia pasirinkti reikiamą receptą ekrane, paruošti visus ingredientus ir nuosekliai sekti visas instrukcijas. Termomiksas™ pats pasveria produktus, nustato laiką ir greitį bei informuoja, kada reikia pridėti kitą ingredientą ir kada pereiti prie kito žingsnio. Kiekvieną dieną Jūs galėsite paruošti skanius patiekalus, nes už sėkmę atsako Termomiksas™ ir jo daugelį kartų išbandyti ir patikrinti receptai.

Termomiksas™ palengvina ir profesionalių virėjų gyvenimą – jie lengvai gali patikėti prietaisui atsakingas ir subtilias užduotis, pvz., tiksliai kontroliuoti temperatūros nustatymą ir greitį. Milijonai klientų visame pasaulyje, namų šeimininkės ir profesionalūs virėjai kasdien pasitiki Termomiksu™ dėl jo tikslumo ir vokiško punktualumo.

Наверх