Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

PROTINGAS PARUOŠIMAS IR IDEALUS DIZAINAS

Kruopščiai suprojektuotas, derinantis pažangiąsias technologijas ir paprastą intuityvų valdymą, Termomiksas™ skiriasi unikaliomis naujoviškomis funkcijomis, kurios plečia Jūsų kulinarinę patirtį ir atliks Jūsų virtuvės darbą paprasčiau ir produktyviau.

Neįtikėtinas Termomikso ™ universalumas - tai protingas naujoviškas dizainas ir kruopštus dėmesys smulkmenoms. Naujame TM5 modelyje paprastumas buvo išrastas iš naujo.

Paskutinis Termomiksas™ atvėrė naują skaitmeninę kulinarijos epochą: jutiklinis ekranas rodo kiekvieną pasirinkto recepto žingsnį ir intuityvų paprastą valdymą. Daugybė funkcijų vienu prisilietimu.

Atsiradimas receptinių lustų (čipų) - viena unikaliausių funkcijų. Nuostabius ir protingus receptus skaitmenine forma Jūs galite peržvelgti ir studijuoti tiesiog Termomikso ™ ekrane.

Be to atsirado tokios naujoviškos funkcijos, kaip automatinis indo dangčio fiksavimas, kuris atidarymo ir uždarymo procesą daro paprastesnį. Taip pat įdiegta elektroninė variklio apsauga nuo perkaitinimo. Termomiksas™ taip pat garsėja kruopščia temperatūros kontrole, kas leidžia Jums pasitikėti rezultatu kiekvieną kartą.

Naujovės, praktiškumas ir pagrįstumas kiekvienos detalės kartu su neįtikėtinu gamybos potencialu - padaro Termomiksą™ nenuginčijamu čempionu virtuvėje.

Наверх