Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

DAUGIAU APIE TERMOMIKSO™ TECHNOLOGIJAS

Termomiksas ™ - tai ne tik universalus naujoviškas virtuvinis prietaisas, tai vokiečių Vorwerk kompanijos 130 metų projektavimo istorija, didelė patirtis, kokybė, standartų patikimumas.

Milijonai patenkintų klientų visame pasaulyje kasdien pasikliauja Termomiksu ™. Todėl kad jis sutalpina savyje pažangiąsias technologijas ir specialiai suprojektuotas ilgalaikiam kasdieniniam naudojimui.

Pagrindinės, išsiskiriančcios Termomikso ™ detalės, - tai galingas variklis, tiksli kontrolė ir gebėjimas spręsti pačias sudėtingiausias užduotis virtuvėje. Būtent dėl šios priežasties, jis sugeba susidoroti su apkrova restoranų ir kavinių virtuvėse, nors iš pat pradžių buvo suprojektuotas naminiam naudojimui. Tikslus temperatūros reguliavimas rodomas ekrane – svarbus parametras skirtas profesionaliems virėjams, kuriems labai yra svarbi kontrolė ir kruopštumas. Naudojant namuose, galimybė tiksliai reguliuoti temperatūrą, leidžia lengvai ir paprastai gaminti skanų ir sveiką maistą.

Termomiksas ™ susideda iš priedų, kurie dar labiau plečia jo funkcionalumą, paverčia jį įvairias užduotis atliekančiu prietaisu, kuris gali pakeisti daugybę kitų virtuvės prietaisų. Ne mažiau svarbu yra tai, kad jis pats save išplauna, o visas jo sudedamąsias dalis galima plauti indaplovėje.

Mes sukūrėme Termomiksą™ - kasdieniniam maisto gaminimo palengvinimui!

Наверх