Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

VARIKLIS

Už patrauklios Termomikso™ išvaizdos slepiasi aukštos kokybės ir patikimas variklis.

Kada tiktai prireiktų, Jūs visada lengvai paleisite variklį pilnu 500 W pajėgumu - tiesiog liečiant jutiklinį ekraną.

Keletas prisilietimų ir minkštas pamaišymas 40 aps/min pasikeis į intensyvų smulkinimą ir trynimą daugiau negu 10 700 aps/min greičiu. Patiekalų paruošimui, kuriuose reikia išsaugoti gabalėlius, numatytas specialus režimas, peilio sukimasis prieš laikrodžio rodyklę. Šiuo atveju, maišymas yra atliekamas atgal, o ne pagaląsto peilio puse. Ir pagaliau yra specialus intervalinis tešlos maišymo režimas, tiksliai atkartojantis profesionalaus virėjo judesius.

Termomikso ™ variklis sukonstruotas ir suprojektuotas su visu tikslumu ir priežiūra tam, kad susidoroti net su pačiom sunkiausiomis užduotimis. Jis surinktas iš aukščiausios kokybės atsparių komponentų ir yra įrengta elektroninė apsauga nuo perkrovos. Jūs galite būti ramus: Termomiksas™ pats savimi pasirūpins, o gerai žinoma kompanijos Vorwerk kokybė, garantuos Jums ilgą veikimo terminą.

Naujoviškas Termomikso ™ variklis be jokių rūpesčių susidoroja su įvairiais sunkumais profesionalioje virtuvėje, taip pat puikiai tinka ir namų sąlygoms: mažai triukšmo, netrukdo dirbti Jums ir Jūsų namiškiams.

Наверх