Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

SVARSTYKLĖS

Ypatingos Termomiksko ™ svarstyklės leidžia Jums tiksliai pasverti reikiamus ingredientus tiesiai prietaiso inde, netgi gaminimo ar maišymo metu.

Dabar Jūs galite matuoti ir sverti produktus paruošimo metu, tai yra labai patogu. Nepriklausomai nuo to, ar Jūs dedate ingredientus ar pridedate jų daugiau, Jūsų gaminimo metu užtenka paspausti mygtuką ant jutiklinio ekrano su ženkliuku «Tara» ir galite pridėti sekanti produktą tuo pačiu metu ji pasveriant. Naujame Termomikso ™ modelyje ТМ5 numatyta galimybė naudoti svarstykles dirbant varikliui.

Tai kad svarstyklės yra įmontuotos, sukelia automatinį kalibravimą su temperatūros pokyčiais, kas garantuoja Jums puiku tikslumą.

Tokie žodžiai kaip kalibravimas - papildomai demonstruoja atsakinga meistrų darbą. Būtent dėl šio aiškumo ir patikimumo profesionalus virėjai ir konditerijai taip mėgsta Termomiksą™. Kiekvieną dieną gaminant namuose, įmontuotos svarstyklės – tai paprastumas, greitis ir nėra reikalo naudoti papildomą įrangą ir priedus.

Be to , naujų ir unikalių savybių derinys valdomojo paruošimo ir įmontuotu svarstyklių padeda Jums maksimaliai tiksliai sekti receptą žingsnis po žingsnio ir visada pasiekti stulbinančių rezultatų. Dar paprasčiau nebūna!

Наверх