Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

JUTIKLINIS EKRANAS

Nauja Termomikso ™ savybė — spalvotas jutiklinis ekranas, leidžiantis gaminimą padaryti lengvesniu. Tiksli kontrolė vienu prisilietimu ir kosminės technologijos tiesiai Jums po ranka. Šiuo atveju, sąsaja yra paprasta ir intuityvi : Jūs lengvai susiorientuosite ir išmoksite naudotis begaliniu funkcijų rinkiniu.

Naudotis Termomiksu™ labai paprasta: vietoj daugybės mygtukų ir reguliatorių, tik vienas ekranas ir vienas reguliatorius ir intuityviai aiškus . O Termomikso™ receptų čipai (skaitmeninės kulinarinės knygos) – leidžia Jums gaminti, nežiūrint į užrašus arba knygas.

Jutiklinis Termomikso™ ekranas — tai skaitmeninės kulinarinės knygos, leidžiančios sekti visą receptą žingsnis po žingsnio, su paprastomis logiškomis instrukcijomis. Garantuotas sėkmingas rezultatas pasiekiamas kiekvienam, nes dabar net pačius sunkiausius patiekalus gaminti yra paprasta: užtenka viską daryti tiksliai, kaip yra paaiškinta. Kiekvienas receptas turi informaciją apie produkto maistingumą, o taip pat kaip patiekalą patiekti.

Ant mažo ekrano, negalima iš karto pamatyti visos informacijos, bet viskas yra apgalvota taip, kad viskas kas šiuo metu aktualiausia, būtų parodyta, o greita ir aiški paieška leidžia Jums lengvai pereiti į kitą puslapį.

Termomiksas™ jau daug metų yra žinomas savo skaniais patiekalais ir tuo, kad nepaprastai funkcionalus ir patogus. Jutiklinis ekranas - sekantis pavyzdys neapsakomo komforto ir funkcionalumo. Atverkite galimybių pasaulį vienu prisilietimu!

Наверх