Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

PUIKIAI TINKANTIS NAUJOKAMS

Termomiksas™ išplės Jūsų galimybes ir padės Jums kaip patyręs virėjas. Su Termomiksu™ net nepatyrę virėjai sugebės pagaminti tokius patiekalus, apie kuriuos net nesvajojo. Su naujoviška valdomo paruošimo funkcija, kuri garantuoja jums sėkmingą rezultatą, gaminimas taps dar paprastesnis.

Termomiksas™ net pačius sudėtingiausius receptus paverčia į nuostabius ir lengvai paruošiamus patiekalus. Viskas ką jums reikia daryti – tai sekti instrukcijas ir laiku įdėti reikiamus ingredientus. Termomiksas™ pats nustatys reikiamą temperatūrą, virimo ar kepimo laiką. Su Termomiksu™ - visada garantuotas sėkmingas rezultatas.

Termomiksas™ puikiai tinka tiems, kas tik pradeda įrenginėti savo virtuvę: jis atlieka daugiau negu 12-os įvairių virtuvinių prietaisų funkcijas. Neapribokite savęs kulinariniuose eksperimentuose –Termomiksas™ padės Jums išlaisvinti savo kulinarinę fantaziją!

Milijonai patenkintų klientų visame pasaulyje pasirinko intelektualų maisto paruošimo būdą Termomikse™ tam, kad palengvintų savo gyvenimą.

Наверх