Paspaudus čia, sužinosite daugiau apie saugų maisto ruošimą Termomiksu TM31

PUIKIAI TINKANTIS PROFESIONALIEMS VIRĖJAMS

Termomiksas ™ – tai kompaktiškas ir universalus prietaisas, specialiai sukonstruotas ilgalaikiam nepertraukiamajam naudojimui. Jis pasižymi aukšta kokybe ir gebėjimu susidoroti su įvairiais iššūkiais judriausioje ir reikliausioje virtuvėje.
Termomiksas ™ yra ne tik mylimas milijonų šeimininkių iš viso pasaulio, bet jis taip pat dirba ir profesionaliose virtuvėse. Tokie žinomi žmonės kaip Mišel Ru ir Cheston Blumental vertina jį už universalumą ir praktiškumą.
Galingas Termomikso ™ 500 W variklis buvo specialiai sukurtas ilgalaikiam ir sklandžiam darbui. Be to Termomiksas™ aprūpina tiklsumu ir nepralenkiamumu laikantis nustatytos temperatūros ir laiko. Tai leidžia jam pasiekti puikių rezultatų kiekvieną kartą. Automatiniam režime atlieka tokias sudėtingas ir delikačias užduotis, kaip risoto arba plikyto kremo paruošimas. Švelniai ištirpina šokoladą, nepakeičiamas ruošiant švelnius padažus, kur reikia griežtai laikytis temperatūros ir nuolat maišyti. Nenuostabu, kad profesionalai taip aukštai jį vertina! Jis sutaupo laiko ir visada demonstruoja puikų rezultatą.
Termomiksas ™ – tai yra puikus derinys pažangių technologijų ir tikros vokiškos kokybės. Jis patikimas ir pasiruošęs dirbti kiekvieną dieną be jokių pertraukų.
Наверх